Vandas stahuje kalhoty i když je brod v nedohlednu

ds-postoNení to tak dlouho, kdy jsem ve svém článku upozorňoval na to, jak Tomáš Vandas vyzývá ministra Pecinu, aby si nevolal na pomoc celebritu advokátní profese Sokola, ale aby se za návrh postavil sám ministr, že dotyčný předseda DS se také bude u soudu hájit sám.

Ovšem po té, co se Vandas seznámil s návrhem na zrušení DS, které předsedá, zřejmě změnil názor. Buď mu došlo, že tentokrát skutečně jde do tuhého, či si od začátku dělal z úst trhací kalendář, což v jeho případě není nic neobvyklého.  Sice stále ještě prohlašuje, že u soudu hodlá zastupovat stranu sám, ovšem podklady mu připravil tým právníků. A to je přece něco zcela jiného, než když apeloval na Pecinu, že by bylo fér, aby ministr sám hájil návrh  před soudem, když tak bude činit i Vandas.

Návrh na rozpuštění Dělnické strany je v tuto chvíli veřejný a obávám se, že při vyvracení obvinění a tezí v něm uvedených se Tomáš Vandas zapotí více, než pří útěku před policisty, když  zasahují proti demonstrujícím hordám ozbrojených nácků, ke kterým Vandas tak rád řeční. Z mého pohledu návrh nepřináší příliš nového. Jedna maličkost mne však zaujala a v celkovém kontextu návrhu téměř zapadá.

Resistance Woman Unity je ženskou odnoží profláknutého Národního odporu. Členkou Resistance Woman Unity je dle uvedeného návrhu též Lucie Šlégrová. Ta je členkou DS od roku 2006, je též členkou hnědých lidových milicí, tzv. “Ochranných sborů” a místopředsedkyní hnědého komsomolu, tzv. “Dělnické mládeže“.

Je to ta stejná Lucie Šlégrová, která od hospodské pípy zřejmě směřuje do funkce stínové ministryně kultury za Dělnickou stranu. Je to stejná Lucie Šlégrová, se kterou byl v březnu tohoto roku na blogu Idnes.cz zveřejněn tento rozhovor, ve kterém je vykreslována téměř jako národní hrdinka. Přiznám se, že zveřejnění tohoto rozhovoru bylo jedním z důvodů, proč jsem se rozhodl ukončit své působení na blogu Idnes.cz.

Národní hrdinka a stínová ministryně kultury za DS, je tedy aktivistkou ženské neonacistické organizace, která na svých stránkách velebí Roberta Metthewse, který svou teroristickou činnost a činnost rasistických organizací v USA financoval bankovními loupežemi a paděláváním peněz.

To má být asi ten Řád a pořádek, po kterém Dělnická strana volá a který se líbí slečinkám v řadách Resistance Woman Unity, když volají směrem k českým rodičům: ” mějte na prvním místě své bílé děti. Ale jak už několikrát zaznělo - mnoho je ve výchově. Snem Roberta Metthewse bylo vybojovat zemi pro svého bíleho synka. My svým dětem dejme alespoň zdravý domov a připravme je na krutou realitu čím dál černějších ulic”.

Nedivím se tedy už příliš tomu, že Tomáš Vandas běhá po Praze s kalhotami “na půl žerdi”.  Je mu jasné, že brod je zřejmě pod vodou a že čeřením hladiny se z romantického potůčku stala rozvodněná řeka plná vírů a peřejí. Jestli ji překoná je otázkou dnů příštích.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články
1 hvězdička2 hvězdičky (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...

One Response to “Vandas stahuje kalhoty i když je brod v nedohlednu”

  1. Plenkovič Says:

    Krásná paní hospodská se zúčastnila i srpnové proticikánské demostrace Slovenské pospolitosti v Šarišských Michalanech a byla po fyzické potyčce s policií odeslána šupem do své vlasti,kolébku i hrob, i matku, vlasť jedinou v dědictví jí danou, …

    http://korzar.sme.sk/c/4966724/policia-rozohnala-protest-extremistov-kotlebu-zadrzala.html

    http://www.romea.cz/index.php?id=detail&detail=2007_6584


created By ooyes.net