Politická korektnost dosahuje vrcholu

pitrSystém se nás občany, Čechy, snaží neustále balamutit. Neustále kličkuje mezi tyčkami, které vystavěla dnes tolik moderní politická korektnost. Neustále se nám snaží zacpávat ústa, abychom věci nazývali pravým jménem.

Politická korektnost je fenomén, který stále více a více zasahuje i do médií a to nejen do těch veřejnoprávních. I privátní média sama sebe degradují na slouhy Systému, když se vezou na módní vlně politické korektnosti. Ještě že někteří, a to zejména vlastenci, si zachovávají zdravý rozum a prostřednictvím svých alternativních médií a webů, které z důvodu zlotřilé politické korektnosti jsou nuceni naprosto nevlastenecky registrovat u amerických poskytovatlů webového prostoru, nás informují jazykem, který hovoří jasnou řečí.

Příkladem vrcholu politické korektnosti může být tento článek.  Ano, opět neplatiči. Server Idnes se tak aktivně zapojuje do židozednářské a židobolševické mediální masáže, která nám má zamlžovat, kdo že ti neplatiči jsou. Samozřejmě, že jde o Romy. V článku se však o tom nikdo ani slůvkem nezmińuje. Autor opět podléhá oblíbeným klišé zastánců politické koreknosti, abychom my, kterých se něco takového, jako být neplatiči vůbec netýká, pojali pocit ponížení a viny, že i mezi lidmi naší krve jsou tací.

Překvapilo mne, kolik firem je ve vlastnictví Romů. Ale jaké to jsou firmy, to odhaluje článek. I když s předepsanou politickou korektností se ani v náznaku nedočtete, že se jedná o firmy v jejichž čele stojí Romové.  Nakonec jak může dopadnout firma, kterou řídí Rom. Nijak jinak, než ostatní Romové - dopadne jako neplatič. A to je třeba řící nahlas a neohlížet se na politickou korektnost.

Slušný český podnikatel by se k něčemu takovému, jako stát se neplatičem nikdy nesnížil. Český podnikatel je uvážlivý, včas hodnotí ekonomické výsledky své firmy, pravidelně sleduje podnikové cash flow a tomu přizpůsobují klíčová a strategická rozhodnutí. Je prostě odpovědným. Dovede si snad někdo z vás představit českého podnikatele, který místo aby uhradil pohledávku vůči dodavateli se věnoval radovánkám s lepými děvami, riziku hazardu či luxusním dovoleým na jachtách? Žádný takový není. Tradiční křesťanská morálka mu nic takového nedovoluje.

Kdyby přece jen se český podnikatel dostal do situace, kdy by hrozilo, že by se stal neplatičem, opět nás politická korektnost mate. Český podnikatel se může do této situace dostat z jediné možné příčiny. Že obchoduje s romskou firmou, která, jak článek dosvědčuje, je neseriózní a české firmě nehradí své závazky. V tom případě se politicky korektní média neštítí takto nechutně osočovat české podnikatele, když je nazývají neplatiči, když ve skutečnosti se jedná o druhotnou platební neschopnost. Opět je nám bráněno nazvat věci pravým jménem, aby pravý viník této situace, romský podnikatel, zůstal zahalen v hávu politické korektnosti.

Za této situace je kandidatura Ivany Řápkové do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky více než žádoucí. Svoje schopnosti zatočit se skutečnými neplatiči již dostatečně prokázala. Jen zase politováníhodní zastánci politické korektnosti jako Motejl, Kocáb a soudci ji házeli klacky pod její primátorské nožky.

Není zbytí. Je třeba politickou korektnost zastavit. V tom smyslu se musíme zachovat i my, slušní občané. Nejlépe toho dosáhneme tím, že až budou volby, pokud někdy ještě budou, budeme volit paní doktorku Řápkovou a budeme i pomocí využítí práva petičního a shromažďovacího nekompromisně požadovat, aby se nově zvolená poslankyně stala mimo poslankyně věrné tomuto lidu i ministryní spravedlnosti, veřejným ochráncem práv, předsedkyní Nejvyššího soudu České republiky, předsedkyní Ústavního soudu České republiky a hlavně, a to především - ministryní pro nepřizpůsobivé a neplatiče.

Možná se vám to zdá, že by toho na tuto křehkou dámu bylo příliš. Nemyslím si to. I dnes zastává kromě funkce primátorky i funkce jiné. Ještě nedávno byla členkou dozorčí rady českých aeorolinek, stále ještě je členkou dozorčí rady Středočeské vodárny a. s. a likvidátorkou AGZ s. r. o.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články
1 hvězdička2 hvězdičky (2 hlasů, průměr: 1.00 z 2)
Ukládám ... Ukládám ...

2 Responses to “Politická korektnost dosahuje vrcholu”

  1. Vikina Says:

    Šubrlíku, nedal jsi tam omylem odkaz na nějaký úplně jiný článek? Ten se totiž zde probírané věci vůbec netýká, je to prostě o něčem úplně jiném. Dokonce ani v diskuzi (teda já ji nečet celou) se o Romech, případně jejich firmách, vůbec nemluví. Nemluvě o tom, že to není o neplatičích nájmu, ale o možnosti si půjčovat a o tom, že v dnešní krizi se objevuje stále více lidí, co nemají na splácení hypoték. a to s Romy určitě nemá nic společného. Tak si to raději ověř.

  2. Sula Says:

    Je mi zahadou, ze ani vy, ktery mne zna jako sve boty nepochopil nadsazku a ironii v tomto clanku. :-)))


created By ooyes.net