Naštěstí Natálka neumí číst

nata1Neumím si totiž představit, co by si to malé nebohé děvčátko o tomto světě myslelo, kdyby číst umělo. Vydržel jsem dlouho nekomentovat výlevy některých těch, kteří přece vůbec nejsou nenávistní, kteří vůbec nejsou rasisté. Oni přece jen nazývají věci pravými jmény. Naštěstí normálnímu člověku je jejich “pravojménová” řeč naprosto cizí. Patřím mezi ně.

Není asi příliš třeba připomínat Natálčin příběh. Každý ví o co jde, co se dívence přihodilo. Každý si umí představit jaký bude její další život a že na událost z letošního jara jí nebude dovoleno nikdy zapomenout. Smutnou “památku” na ni s sebou bude vláčet celým svým životem. Normální člověk musí prohlásit: Bylo to zvěrstvo, pachatelé jsou zrůdy”. A tečka. Nic dalšího k tomu není třeba dodávat. Neexistuje nic, co by tento čin mohlo zlehčit, vysvětlit nebo omluvit.

Přesto, když se prodíráte diskusemi na internetu, naleznete spoustu příspěvků, nad kterými zůstává zdravý rozum stát. Věřím, že je těžké přiznat si, že mezi námi, kteří se tak rádi a často zcela bezdůvodně nazýváme “slušnými” lidmi, existuje tak odporná lidská sebranka, která je něčeho takového schopná. To ale ještě neznamená, že budeme hledat hloupé a bezcitné přičiny, které mají z této sebranky někdy snad dokonce udělat oběti čehosi.

Jsem přesvědčen, že většina tohoto národa jsou slušní lidé. Jsem přesvědčen, že nechutnosti pod články o zdravotním stavu Natálky nejsou většinovým názorem občana tohoto státu. V opačném případě by to svědčilo o naprostém rozkladu i těch nejzákladnějších morálních hodnot, na kterých tato civilizace stojí a o naprostém lidském úpadku těch, kteří nás často hodlají tak urputně bránit před vybájenými či skutečnými muslimskými nájezdníky.

Jestliže naší evropsko křesťanské kultuře civilizaci hrozí zánik či rozklad nebude jeho příčinou nikdo jiný než Evropan či Čech samotný. A to jen a jen proto, že se virtuálně ohání křesťanskou kulturou a morálkou, kterou sám již dávno zmuchlal a hodil do koše a ta se tak stala jen opět virtuálním bičem proti kulturám jiným.

Svoji kulturu nezachráníme vymezováním se proti jiným. Zachráníme ji především uchováváním vlastní kultury, tradic a morálky. Historicky právě díky tomu jsou tu Židé stále i přes pronásledování trvající tisíce let. Nepřítel na nás nečíhá zvenčí, ten je v nás.

Úsudky některých u článků o nebohé Natálce jsou s evropským a křesťanským pojetím morálky v ostré kolizi. Plíživě ji rozkládají.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články
1 hvězdička2 hvězdičky (5 hlasů, průměr: 1.60 z 2)
Ukládám ... Ukládám ...

3 Responses to “Naštěstí Natálka neumí číst”

 1. Ája Says:

  vy mícháte jablka s hruškama. To, co se stalo Natálce, odsoudili snad
  všichni. Drtivá většina ji lituje. Ale….!!! Víte, co lidem vadí?! Denně
  Natálka! Snad ve všech novinách, na internetu, v televizi….Natálka a její rodina…. A čeho je moc, toho je příliš. Navíc, když ten její tatínek není žádný svatoušek. Navíc, když bydleli načerno v domě, který
  nebyl jejich, jen si ho “vypůjčili”… To, milý pane, není rasizmus, to
  je mediální masáž, která se mnohým lidem už začala těžce zajídat… A vsaďte se, kdyby to bylo “bílé” dítě, tak taková pozornost mu několik měsíců věnovaná nebude. A kdyby jo, tak už by i toho měli lidi plný zuby…..

 2. Petr Says:

  Pravda pravdoucí.

 3. Sula Says:

  1/ cim je cin mene hruzny, kdyz tatinek neni zadny “svatousek?
  2/ cim je cin mene hruzny, kdyz bydleli v dome, ktery nebyl jejich?
  3/ ja mam pro zmenu plne zuby kecu viz prvni dva body


created By ooyes.net