Internet je rezervací pro lidskou zvěř

zvireTroufám si řícií, že když já vesele brouzdal po sítí, tak většina z vás, úctyhodných čtenářů,  buď tahala pověstného kačera po dvoře, to v případě těch mladších, anebo o něčem takovém něco matně slyšela od správce firemní počítačové sítě nebo jen o internetu někde něco četla. Mohu tedy říct, že mne hned tak něco nepřekvapí a to zejména za poslední necelé dva roky, kdy jsem se odhodlal svá “moudra” publikovat na internetu.

V běžném životě si každý z nás vybírá společnost lidí, se kterými je v kontaktu. Hudebník zpravidla také hudebníky, knihomol jiné knihomoly, proutník jiné proutníky a proutnice. Každý sedá k té své vráně, ovšem u Vrány je častěji a častěji pusto a prázdno. V této souvislosti je běžné, že myšlení některých jedinců nám vzhledem k tomu, že jaksi přirozeně vyhledáváme známé s obdobnými názory a zájmy, ani nepřijde na mysl.

Internet nám takto odhaluje i myšlení těch, o které bychom v životě ani nezakopli a upozorňuje nás na to, že i tací stále žijí mezi námi, i když měřeno společností přátel a známých kolem nás to vypadá, že svět obývají samí normální lidé. Nikoliv. Svět obývá i lidská zvěř a díky internetu vystupuje ze svých nor a úkrytů a  cení zlověstné zuby, vystrkuje drápy a prská svá moudra, za která by se kdoliv normální a duševně zdravý styděl.

Skutečně jsem přivyknul ledasčemu. Dnes mne však šokoval článek někdejšího kolegy z blogu na Idnes.cz Štěpána Bicery. Nevím kdo to je, ale vzpomínám si, že asi před rokem jsem se s ním pustil do obsáhlé polemiky, když zveřejnil článek, že o platu učitele by měly rozhodovat děti. Oponoval jsem mu tím, že je to naprostá pitomost, jelikož pro většinu dětí je tím nejlepším učitelem ten, který po nich nic nechce, který s nimi dělá spíše blbosti než by je něco naučil a také ten, který dává dobré známky za nic. Toto vše je symptomem učitele nevalné kvality.

Bicera se vyjadřuje k případu, kdy byla dívka znásilněna svými spolužáky. Stalo se tak na Domažlicku. Onou dívkou je romská slečna, zřejmě lehce opožděná či duševně postižená, kterou si vzala jako kojence do péče neromská žena. Útočníky jsou též romští hoši. Myslím však, že je zcela jedno, jestli jde o děti romské či neromské. Postižených neromských děti máme plné ústavy, stacionáře a o velký počet takto handicapovaných se celoživotně starají jejich rodiny. I chlapců obdobně agresivních najdeme mezi neromskými hochy dost a dost. Stačí připomenout aktuální případ hocha, který měl v úmyslu chovat se jako “americkej drsňák” a vyhodit svou školu do vzduchu, stačí vzpomenout případ, který se udál před několika lety na karlovarsku, kdy středoškolák spolu s kamarádem naplánoval a chladnokrevně dokonal vraždu své bývalý milé.

Těžko snad hledat někoho, kdo by si myslel, že výchovné problémy s neromskými dětmi nejsou. Školy, kde o Romech maximálně někde slyšíte, jejichž dveřmi nikdy nikdo “snědší” neprošel, řeší dnes a denně případy šikany, agrese, hrubého urážení a ponižování mezi spolužáky. Situace nabývá takových rozměrů, kdy pedagogové zůstávají bezradnými a v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků absolvují jeden kurz zvládání krizových situaci a šikany za druhým.

Na článku jsou zarážející, nebál bych se říct až mrtvolně do židle zatloukající teze autora, kde prská odporná slovní spojení jako například: “máma vrhne nedošené retardované bejby”. Je mu proti srsti i skutečnost, že takto “vrhnutému bejby” je po porodu  dopřána drahá péče, aby neumřelo. Pak holčička putuje do kojeneckého ústavu, což autor hodnotí jako: “znovu nemalé náklady“.

Autor ve svých obludných myšlenkách ovšem nekončí. Dívce, kterou vychovává náhradní maminka, prorokuje skutečně skvělou budoucnost. Stane se prý dál sexuálním cílem podobně postižených soukmenovců - tedy Romů, jako by mužů, kteří nejsou jejími soukmenovci, přitom by postižená rosmká dívka mohla být zájmem jejich perverzní touhy po netradičním zážitku nebylo dost. Nehrajme si na svaté, když právě romské dívky a ženy jsou z důvodu své přiřozené krásy a živelnosti mezi neromskými muži velmi žádané, minimálně pro jednorázový ulevující a poznávací zážitek. Nehrajme si na svaté a je třeba i říci, že je dost neromských mužů, pro které je postižený člověk zajímavým objektem z důvodu jeho fetišistické úchylky a to dokonce i s jakousi obecně předpokládanou nedostatečnou hygienou romských žen a dívek. Zřejmě proto patří romské prostitutky té nejnižší ceny a kategorie k těm žádaným. Důvodem zde není jejich “cena” ale…… touha po perverzi. A jako ve všem, tak i v tomto případě bohužel poptávka vyvolává nabídku.

Bicera dále věští ze své nechutné koule. Dívka prý bude rodit jedno dítě za druhým. Dokonce, považte - odmítne sterilizaci!!!! Její děti přijdou samozřejmě, jak jinak - do ústavů. A i tyto děti si prý zase osvojí “rádoby matky Terezy” a budou z nich chtít vychovat plnohodnotné občany. Ale i tyto děti se dle Bicery stanou sexuálními cíly hloupých chlapců, také prý odmítnou sterilizaci, také přijdou do kojeneckých ústavů……

Autor jednozačně dedukuje, že postižení jako ona dívka, by buď vůbec neměli žít - vždyť péče o ně po porodu a v kojeneckém ústavu je přece tak nákladná…. Když už žijí, měly by být sterilizovány, vždyť péče o jejich potomky, pokud by byli též postiženými a ona se o ně nestarala je přece tak drahá…….  Ovšem oni perverzáci, pro které dle pana Bicery mají být takové děti cílem, ti jsou asi odrazem cnosti samé.

Nechutnost a zvířeckost Bicerových úvah podtrhuje u článku jistý diskutér, když píše: ” … komu se to nelíbí, může napsat jaký díl z jeho výdělku na podporu lidí s IQ pod hranicí použitelnosti hodlá věnovat. Já třeba nic!!!!!”

Jsem přesvědčen, že po generace naši předkové bojovali o práva nás všech. I o práva lidí postižených či jinak handicapovaných. Ty je třeba chránit před útoky pervezních úchylů, ale i před perverzními teoretiky jako je Štěpán Bicera. Tito lidé nepatří mezi ostatní, nepatří do lidské společnosti. Nepatří ani do současné říše zvířat. Jsou zvěří pravěkou, jak vidno, bohužel ne vymřelou.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články
1 hvězdička2 hvězdičky (1 hlasů, průměr: 2.00 z 2)
Ukládám ... Ukládám ...

One Response to “Internet je rezervací pro lidskou zvěř”

  1. Hanka Says:

    bohuzel….. popisujete presne to, co tuto civilizaci vyhladi. Zadny Irak nebo Korea ci Al Kajda. Ale my sami se vyhladime v neuveritelnem cinismu a mamonu.


created By ooyes.net