Boris Eintopfvoj: Příběh opravdového a hlavně “slušného” člověka

nazineo

Čeští "slušní" kamarádi těch německých kamarádů

V této knize popisuje autor boj “slušných” lidí proti nepřátelům. “Slušný” člověk Mgr. Ladislav Malý byl židobolševickými letadly sestřelen na nepřátelském českém území. Při pádu havaroval a těžce se zranil. Následky úrazu hlavy nese dodnes. Osmnáct dní se plazil lesem a unikal nepřátelským pseudohumanistům a zednářům. Po osmnácti dnech byl zachráněn díky dvěma chlapcům…

Mgr. Ladislav Malý je skutešným hrdinou dnešní doby a jedním z několika “slušných” lidí mezi obyvateli České republiky. Jeho “slušnost” došla tak daleko, že ho potěšilo, když hoši z Národního rozporu uzavřeli ” Základní úmluvu mezi českými a německými kamarády” .  Oko mu zjihlo a celý akt mezi hochy z jedné a druhé ulice považuje za veskrze pozitivní.

Mgr. Ladislav Malý obecně vítá cokoliv, co zavání diktaturou. A pokud možno tou správnou a “slušnou”, tedy hnědou. Také obecně vítá cokoliv, co zamete s těmi neslušnými a to v duchu “slušných” tradic spojenectví “českých a německých kamarádů” . Jeho přístup k těm neslušným jsem ocenil svou pozorností před časem v tomto článku.

Jistě nepřekvapí, že se svého času pan Malý pohyboval v horních vrstvách Dělnické strany. Ta se ho však posléze zbavila, tedy spíše naoko zbavila, aby to nebylo hloupé, když přece Dělnická strana nemá s neonacismem nic, ale ani trošku společného. Kde však hledat jeho politické kořeny? V roce 1994 zakládal Ladislav Malý místní buňku Demokratické unie na Praze 6. Je to s podivem, že “slušný” člověk malého formátu se podílel na něčem tak neslušném, že jeho neslušnost je předznamenána již tím, že má v názvu něco tak odporného, jako je “demokratická”. Také se tam dlouho neohřál. Další své osudy spojil s dalšími “slušnými” ve zbrani. Zejména ultrakatolíkem Bahníkem ze spolku Lipový kříž, Františkem Nonnemannem (kdo neskáče, neni Čech!!!)  z Vlastenecké fronty a dalšími “slušňáky”. Později Malý vstoupil do strany Národní sjednocení, kde se v jedné “slušné” putyce setkává s osobnostmi typu Jana Kopala.

Téměř logicky tedy po neúspěších v předchozích politckých stranách a uskupeních končí v nárůčí Dělnické strany. Na srdci Malému však neleží jen osud českého národa, který se dle něj ocitnul v rukou odporné židokracie, ale i osudy národů jiných. Třeba občany Běloruska zřejmě velmi miluje, vždyť němečtí kamarádi těch českých “slušných” lidí před půl stoletím dělali cokoliv proto, aby se běloruský národ měl dobře. Bělorusko tehdy bylo velmi úspěšně očišťováno od židozednářských cizáckých a zlomocných neslušných lidí. A to nikoliv jen tak. Ale hezky chemicky. Bohužel se to nepodařilo úplně. Do děje tehdy bohužel opět zasáhl židobolševik a německé kamarády těch “slušných” českých kamarádů k politování všech občanů Běloruska vyhnal.

A že to s láskou k Bělorusku myslí skutečně “slušně” dokládá jeho dopis adresovaný jeho neznámému příteli z Běloruska. V dopise Ladislav Malý vyjadřuje naději, že běloruský lid nepodhlehne falešnému vábení západní pseudodemokracie, kterou ovládají zednáři, židobolševici a tajná bratrstva. Malý přeje běloruským občanům, aby si nadále užíval Lukašenkova režimu, který dle něho dává svému národu svobodu, práci, chléb a teplo do domovů. Malý oceňuje, že běloruský režim brání svůj lid před záplavou západní špíny, kterou představují například drogy, pornografie, prostituce, zákonná ochrana zvrácených homosexuálů, rozbíjení rodin, masová nezaměstnanost, rozkradení a rozprodání majetku.  Malý apeluje na běloruský lid, aby se bránil. To vše by je totiž čekalo, kdyby se Bělorusko dalo na cestu zednářské pluralitní liberální  demokracie.

Jsem rád, že mohu svůj osobní seznam těch “slušných” rozšířit o jméno opravdového a hlavně “slušného” člověka, jakým Mgr. Ladislav Malý rozhodně je.  Nedělám to často, ale toho člověka prostě stojí za to vidět a slyšet. Exkluzivně a jen pro vás tuto možnost nabízím. Ale slibte mi prosím, že to shlédnete celé. Jinak nemohu ručit za vaše morální, historické a hodnotové ochuzení.

Průběžné výsledky o mém pátrání po “slušných” lidech v České republice naleznete také zde a také tady .

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články
1 hvězdička2 hvězdičky (zatím nehodnoceno)
Ukládám ... Ukládám ...

11 Responses to “Boris Eintopfvoj: Příběh opravdového a hlavně “slušného” člověka”

 1. cara al sol Says:

  Když vidím, co ze Sudet udělali novousedlí Češi spolu se svými sociálně vyloučenými bratry, začínám litovat, že jsme Němce vyhnali. To byli lidé, kteří měli vztah k majetku a k půdě; nyní je to tam samá ruina, špína a bolševník.

 2. Vlad IV Says:

  Nevím, co pan Malý řekl nepravdivého nebo špatného! Řekl bych,že trefil hřebík na hlavičku, a potrefené husy kejhají…..( včetně Vás)

 3. Sula Says:

  Taky cesky kamarad tech nemeckych? Taky se vam libi Maleho reseni romske otazky? A to jste verici? Jak se s tim vyrovnate?

 4. Vlad IV Says:

  To nechte laskavě na Bohu! A navíc, tzv. neonaci jsou mi milejší než poskomunističtí intelektuálové……!! Vím, jsou pod vlivem neopohanské ideologie, nicméně ne vlastní vinou! Zkrátím to, F.Vávru&spol. beru( byť s velkými výhradami), neb jsem přesvědčen o upřímnosti jeho konání! Z Kláry Kalibové&spol. je mi na zvracení, neb moc dobře ví,co činí…..! Vás a Vám podobných je mi líto, nechtěl bych být užitečným víte čím……!!

 5. Vlad IV Says:

  A navíc, patřím k lidem kteří ,,Romy,, neznají. Jen Cikány! Pravda, i já znám takové, za které bych dal ruku do ohně! Kdo se ale nepodřídí-vyhnat ze země!!!

 6. Sula Says:

  Ano, ten to srovna. Nechtel bych byt ve vasi kuzi…

 7. Sula Says:

  V tom pripade se divim, co tu jeste pohledavate:-))

 8. Martin z Planety opic Says:

  Slušnost nade vše. S kloboukem v ruce projdeš světa kraj, kráčíš s hlavou odkrytou a půjdeš bosý, jdeš v ledu - ale v duši věčný máj, … jak ten, kdo zpívá u dveří a prosí. Pan mgr. se s DS a NO rozešel jen administrativně. Ideově zůstává, kam ho srdce táhne.

 9. Martin z Planety opic Says:

  P. Malý uveřejnil na Altermediích II. emotivní pokračování svého pamfletu o kostlivcích ve skříni. Za pár hodin nasbíral asi 15 komentářů a myslím, že nejlépe mu vysvětlil Plenkovič v čem se mýlí.

 10. Sula Says:

  diky za info:-))


created By ooyes.net