Bájná lhavost, Vandas boys a “vysněné” špionážní hry

sraciPseudologia phantastica je oficiální označení pro diagnozu, kterou známe jako bájnou lhavost. Odborné publikace hovoří o tom, že nemoc postihuje jedince. Stále častěji však přemýšlím nad tím, zda se tato diagnoza nemůže týkat i skupiny osob, konkrétně Dělnické strany.

Že tato partaj lže jako když tiskne není nic nového. Ke lžím v poslední době přidává i kovbojské příhody o tom, jak se snaží do stranických struktur infiltrovat BIS. Nepochybuji o tom, že BIS skutečně DS ve svém hledáčku má. Nakonec od toho si ji platíme, aby sledovala pro nás slušné lidi nebezpečné živly. A takovým živlem neonacistická DS nepochybně je. A mohou si ti, kterým se líbí jejich ostrá vyjádření proti etnickým či jiným minoritám říkat co chtějí. Nakonec by se jim mohlo stát, že by sami byli onou minoritou. Třeba jen názorovou a ocitli se ve středu likvidačních zájmů DS stejně jako vzpomínané minority etnické či další. O tom soudný člověk nemůže pochybovat ani na minutu. Historické zkušenosti hovoří jasnou řečí.

Dělnická strana, zřejmě aby národu ozřejmila svou důležitost, vypustila pohádku o tom, jak jejího znojemského funkcionáře Pikolu kontaktoval zpravodajec z BIS a nabízel mu prebendy, pokud bude donášet o dění uvnitř strany.  O záležitosti informoval jakýsi Znojemský týden a následně partajní dezinformační prostředky Dělnické strany.

Vše to na mne působí skutečně jako dětinská hra na špiony. Před Pikolou, za Pikolou….. Nejsem odborníkem na zpravodajské služby, ale nedovedu si představit, že by vše mohlo proběhnout tak, jak je v článku Znojemského týdne popsáno. Tomu ani laik nemůže byť jen náznakem věřit. Opět zdůrazňuji, že nepochybuji o tom, že se BIS o dění v DS zajímá. Ovšem její metody jsou přece jen, alespoň doufám, značně profesionálnější, než je líčí neonacistický nadšenec Pikola  ze  Znojma.

Již jen to, že za dotyčným přijde někdo, který na férovku oznámí, že je důstojníkem BIS, což potvrdí služební průkazem a odznakem, je znakem toho, ze se prostě nikdy nic takového nestalo. Pokud to jen na vteřinu připustíme, je to signálem k okamžitému rozpuštění BIS, protože takové metody by zvoliil snad jen skuteční profesionálové Ferda Mravenec či Tomáš Vandas.

Jako vtip z nepovedné estrády televize Nova pak působí tvrzení kontaktovaného neonacisty Pikoly, že nemá důvodu pochybovat o tom, že se jednalo skutečně o agenty BIS / u domu měl agent vystupující pod jménem “Hanák” kolegu/ a ne nějakého provokatéra. Naonacista totiž není žádný hlupák a tak si pravost předložených průkazů BIS a identitu agentů prý ověřil na internetu…… Řekl bych, že netřeba cokoliv dodávat.

Dělnická strana zřejmě kalkuluje s tím, že všichni jsme na stejné intelektuální úrovni jako její členstvo. Ne Dělnická strano, nejsme!!!

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články
1 hvězdička2 hvězdičky (5 hlasů, průměr: 2.00 z 2)
Ukládám ... Ukládám ...

12 Responses to “Bájná lhavost, Vandas boys a “vysněné” špionážní hry”

 1. JK Says:

  Mám obavu, že to bylo skutečné. Zvláště když onen zmiňovaný předchozí “náhodný” vyhazov z práce na základě dost pochybných důvodů sedí: http://znojemsky.denik.cz/zpravy_region/sef-znojemske-delnicke-strany-kradl-dostal-padaka.html a ještě byl “náhodou” zmíněn v médiích, ač by jinak logicky šlo o neveřejnou věc mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem. Poked zaměstnavatel z důvodu ochrany jména nepodal trestní oznámení, byl by sám proti sobě, kdyby to rozmazával mediálně.

  O BIS bych si neděl iluze, oni to zas tak velcí profíci nebudou. Věřil bych tomu, že Pikola kecá v konkrétních podrobnostech (třeba v té společnici či výši částky), ale jinak to bohužel působí dost věrohodně.

 2. A. Hitler Says:

  Pravda zvítězí! A lež má krátké nohy. Proto zde není zveřejněn můj předchozí komentář a ty češtinu taky nemusíš! Vrahu palestinských žen, dětí a starců. To, že agenti BIS se musí prokázat pravda je, tak jako se ti ty magore musí prokázat kriminalista v civilu. Jen si žij dál ty lžidokrate. Toto co ty tady píšeš je jen snůška lží a podvodu, v nich mají židáci bohaté zkušenosti.

 3. Sula Says:

  Tak ti nevim Dolfi. Ale za dobu, co existuje tento blog se stalo jen v jednom pripade, ze jsem nejaky prispevek nepustil mezi lidi. Mozna to byl prave ten tvuj. Je to mozne. Ovsem uznej, ty by sis nechal byt znecistit nejakym svinstvem? Asi proto jsi se v ramci uklidu ocitnul tam, kam patris. Dnes tu visis jen jaksi jako odstrasujici priklad. Hezke prazdniny.

 4. Sula Says:

  Hele Patriote, proc pises ze stejne IP jako Dolfek, to je vas tam takovych vic nebo jen chces, aby to tak vypadalo a jsi nestastny ze sve osamocenosti? Jinak mate hosi krasne emailove adresy. Dolfek jsi@zmrdanyzid.com a ty chcipni@zasranejzide.com . SKutecne hezke, prave tobe je urceno me Letni kino. Bedlive sleduj:-))

 5. JK Says:

  “Pokud má BIS plnit své poslání, musí pracovat v utajeném režimu, ale vždy za přísného dodržování zákona. Při sběru informací je BIS oprávněna používat zpravodajské prostředky, spolupracovat s osobami jednajícími v její prospěch (agenty).”

  Zkrátka chtěli, aby funkcionář DS jednal v jejich prospěch.

 6. cara al sol Says:

  Pane Šulo, mně ty detaily přišly rovněž uhozené a nepravděpodobné, ale vůbec nepochybuji o tom, že BIS se snaží “extremisty” infiltrovat a že se jí to daří.

  Podobných pohádek jsem v našich médiích četl spoustu - o hodných utlačovaných kosovských Albáncích, o slušné rodině, které zlí rasisté podpálili dům, který si poctivě koupila za 5000 Kč(s?)… Masová média ze lží, polopravd a skandálů žijí; jediná obrana je nečíst je, případně si okamžitě představit, že píšou samé lži a pak z těch lží pomalu preparovat to, co jako lež vypadá nejméně.

 7. Sula Says:

  No to ja taky nepochybuji, ze se tam BIS snazi infiltrovat a vubec ani nepochybuji, ze se ji to dari. Ovsem timto zpusobem…… No to se nezlobte. Tak blbi zase nejsou, spise naopak. Nemam duvod si nemyslet, ze se jedna o pomerne hodne profesionalni tajnou sluzbu.

 8. JK Says:

  Já policii, NKÚ ani BIS nevěřím. Ostatně všechny ty skandály okolo těhlech složek výkonné moci hovoří za vše a je jasné, že to, co se veřejně provalí, je jen špičkou pomyslného ledovce křiváren a neprofesionality. Je jistě možné, že si to vymyslel či šlo ze strany BIS o záměrnou provokaci, která se měla provalit a zastřít to, že DS je infliltrována jinde a lépe, ale spíš opravdu věřím tomu, že chtěli borcovi zhroutit svět (viz ten naplánovaný vyhazov z práce a mediální skandalizaci) a pak mu dát jako zlomenému hodně výhodnou nabídku.

 9. Sula Says:

  MIly diskutere WR s IP 88.102.254.16 - jelikoz tu nemaji hovadka, ktera se neumi chovat slusne misto, neni zbyti, ale vase IP pro diskusi na tomto mem blogu je zablokovana. Az dospejete, naucite se chovat slusne, sdelte mi to elektronicky a podminecne vam umoznim se diskusi opet ucastnit. Mozna.

 10. Jana Says:

  Zpravodajským službám ani policii nevěřím. Už se mnohokrát předvedly.


created By ooyes.net